Ролети на вікна, жалюзі

Захисні ролети на вікна, жалюзі призначені для того, щоб додатково захищати доступ в квартиру через віконні прорізи. Дуже часто ролети і жалюзі можна бачити на вітринах магазинів і бізнес центрів, торгових павільонах. 

Рольставні і ролети фасадні на вікна мають широке застосування, а монтаж рольставен проводиться без будь-яких особливих технічних зусиль. Дійсно, ролети і рольставні - це дуже надійний, а головне, економічно простий спосіб захистити приміщення від проникнення непроханих гостей.

Ролети на вікна

Тканинні ролети - це зручний і стильний вид захисту приміщень від сонця. Принцип їх роботи простий і тому максимально надійний. Полотно накручується на вал при регулюванні висоти. Завдяки необмеженому вибору тканин, варіантів плетіння волокон, квітів, відтінків і малюнків їх декоративні можливості важко переоцінити. У каталозі представлені полотна трьох основних категорії по щільності: прозорі, напівпрозорі і непрозорі (блекаут). Також існує п'ять систем управління:

  • Тканинні ролети відкритого типу

  • Тканинні ролети закритого типу

  • Тканинні ролети системи День-Ніч

  • Джутові ролети

  • Бамбукові ролети

Нижче описано особливості кожної з систем.

  1. Тканинні ролети відкритого типу - найпоширеніша і бюджетна система. Їх робочий механізм дуже простий. Потягнувши за ланцюжок, Ви обертаєте вал, і намотуєте на нього полотно. Завдяки простоті системи дуже легко самостійно визначити розміри ролет. Вони підходять практично для будь-яких вікон і монтаж не викличе труднощів. Всі видимі елементи механізму виготовляються в білому або коричневому кольорі.
  2. Тканинні ролети закритого типу відрізняються від відкритих, наявністю напрямних, які фіксують полотно при русі. Вал прихований декоративним коробом, що захищає механізм і тканину від зовнішнього впливу. Ця система підходить тільки для пластикових або дерев'яних вікон зі склопакетами.
  3. Тканинні ролети системи День-Ніч отримали свою назву завдяки унікальним можливостям. Вони ефективно регулюють освітлення по всій площі без необхідності змінювати висоту тканини. Тому з їх допомогою легко прибрати денне освітлення або впливати на його рівень. Оснащуються вони як відкритою, так і закритою системою управління.
  4. Джутові ролети (ролети, рулонні штори) виготовляються з тканини з унікальними властивостями. Крім можливості регулювати освітлення в приміщенні, вони володіють теплоізоляційними властивостями і чудовою повітропроникністю. Являючись на 100% натуральним - це полотно має виразний характер і створює чудовий декор для вікон.
  5. Бамбукові ролети відрізняються від інших розташуванням вала, який знаходиться внизу. Їх назва говорить сама за себе. Тонкі стебла цієї рослини з'єднані міцними нитками, створюють поверхню, яка прекрасно перешкоджає проникненню яскравого світла, розсіюючи його. Вони чудово підійдуть до приміщень в стилі кантрі, етно, там, де переважають сільські мотиви і багато дерев'яних елементів декору.

Горизонтальні жалюзі

Найперші жалюзі, які з'явилися на вікнах в Україні, горизонтальні жалюзі, тому мабуть майже всім знайомий їх вигляд і пристрій. Горизонтальні жалюзі встановлюються на віконний отвір для захисту від сонця і регулювання зовнішнього світлового потоку.

Горизонтальні жалюзі складаються їх поперечних пластин, так званих ламелі, які з'єднані між собою системою ниток. Ця система дозволяє за допомогою тростини повертати ламелі під певним кутом для регулювання інтенсивності світла, що надходить в приміщення, а за допомогою шнура піднімати і опускати жалюзі, фіксуючи їх на певній висоті.

Рольставні і ролети фасадні на вікна

Ролетні системи (іншими словами – рольставні або ролети) встановлюються на дверні або віконні прорізи і забезпечують надійний захист приміщення від сторонніх очей, шуму, погодних умов і злому.

Серед продукції, що виготовляється – екструдовані і пінозаповнені профілі, кінцеві профілі та направляючі шини, захисні короби і бічні кришки, елементи підвісу і управління ролетою, а також багато-багато іншого.

Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети (рольставні) – це означає виважено підійти до питання захисту свого будинку. Тому що наші алюмінієві віконні ролети надійні, міцні і довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, що використовуються при їх виробництві, перевірені часом і сертифіковані на знак якості.