Виклик майстра для замірів

Правильне проведення замірів і установки пластикових вікон — першорядний фактор, який зумовлює якість монтажу пластикового вікна. Тому виклик замірника вікон від компанії «Вікна Волині» - необхідний крок, який гарантує, що ви отримаєте очікуваний результат. До того ж дана послуга абсолютна безкоштовна.

Для виклику замірника вікон зателефонуйте консультанту компанії за телефоном 0332 782010 / 0503397333 / 0970147333. Наш фахівець виїде протягом доби на об'єкт для точних вимірів. 

Для чого потрібно викликати майстра по замірах пластикових вікон та дверей?

Для чого потрібно викликати замірника на будинок, перш ніж замовляти виготовлення пластикових вікон, і які наслідки можуть бути, якщо цього не зробити? 

Справа в тому, що віконні (дверні) прорізи в кожній кімнаті, навіть в типових квартирах багатоквартирного житлового будинку, розмірами не повторюються. А при монтажі віконної рами значення має кожен міліметр — якщо рама буде більша, то вона не встановиться в отвір, якщо менша — знизяться тепло- і шумоізоляційні показники. На практиці отвори часто мають неправильну геометричну форму, що на око виявити практично неможливо і потрібно точний професійний вимір.

Такий же підхід ми застосуємо і до міжкімнатних дверей - виклик замірника і точне вимірювання дверного отвору позбавить вас проблем в процесі експлуатації.

По-перше, двері з розмірами «на око», може просто не відповідати технічним характеристикам отвору.

По-друге, виготовлені ​​і встановлені по технології двері будуть легко відкриватися і щільно закриватися, що виключає проникнення шумів, протягів та інших неприємностей.

Виклик замірника пластикових вікон чи дверей

Виклик нашого замірника абсолютно безкоштовний, вам ні за що не доведеться платити ні ДО, ні ПІСЛЯ. 

Рулетка і базові знання по вимірах пластикових вікон та дверей не є гарантом правильності даних, адже ми враховуємо не тільки параметри вікна і отвору, але також складність монтажу, тип профілю, навантаження тощо. 

Якщо ви залишили заявку на безкоштовний вимір пластикових вікон та дверей, то:

  • Менеджер уточнить дату та час приїзду фахівця. 
  • Спеціаліст приїде в обумовлений час і привезе з собою необхідні вимірювальні прилади.
  • Після вимірювання отвору майстер надасть консультаційну допомогу, розповість про нюанси профілю, склопакетів і фурнітури та дізнається ваші побажання.
  • При підтвердженні замовлення буде складено договір
  • Отримані дані в результаті виміру будуть передані в компанію для виробництва і монтажу конструкції.

Залиште заявку прямо зараз, і наш фахівець приїде до вас і зробить всі необхідні заміри.