Career

1

Ще кілька років тому можна було собі уявити хорошу фірму без власного веб-сайту, а сьогодні це — нонсенс. Тож подумай, який шалений попит мають послуги зі створення сайтів. Щасливчики, які вміють це робити, завжди будуть забезпечені добре оплачуваною та цікавою роботою — як в Україні, так і за кордоном. Хочеш стати одним із них? Так, саме ти, а чому б і ні?

 

Стань веб-програмістом — почни сьогодні!

 

Де знайти хороші курси зі створення сайтів? У Луцьку з’явилася школа веб-програмування OxIT, куди ми запрошуємо всіх бажаючих з єдиним обмеженням: мінімальний вік — учні 10-11 класів. Приєднуйся! Заняття проводить програміст з багаторічним досвідом та педагогічною освітою, активний учасник Луцького ІТ-кластеру та team lead успішної команди — Іван Тібеж. Йому є чим поділитися з аудиторією. А ще — він вміє зрозуміло пояснювати складні речі!

 

Твій ІТ-рівень — нуль? Чудово, ми навчимо з нуля!

 

Відмовки про те, що ти нічого не розумієш в ІТ, не приймаються. Як то кажуть, objection denied. Найуспішніші люди колись починали з позначки “нуль”. І не кожному з них пощастило мати вчителів, готових передати свій цінний досвід. Отже, ти у числі щасливчиків. І якщо сьогодні твій рівень — нуль, то потім, можливо, отримані знання додадуть тобі нуликів до майбутньої заробітної плати. Звучить непогано, правда?

 

Чому вчать курси з веб-програмування OxIT?

 

У нас ти вивчиш такі важливі речі, як створення сайтів з нуля, верстка та HTML-розмітка за сучасними стандартами, PHP-програмування з нуля, робота з базами даних на прикладі MySQL, робота з JavaScript та jQuery і дуже багато чого іншого (дивися програму курсів веб-програмування базового рівня). Одразу після завершення навчання ти зможеш створювати невеличкі сайти!

 

Welcome у найсучасніший та найреальніший світ ІТ

 

Наші курси з веб-програмування базуються на досвіді з реальними веб-проектами та найсучаснішими ІТ-технологіями (ООП, LESS/SASS, використання патернів проектування тощо). Познайомившись із різними технологіями, ти зможеш визначитися для себе, в якому напрямку варто розвиватися (back-end, front-end, CMS, чистий код і так далі). А викладач допоможе тобі це зробити.