Про компанію

1

ТОВ «РЕНОПЛАСТ» – це відомий український виробник, спеціалізуючийся на виготовленні якісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій. З понад 25-річним досвідом у галузі, наше підприємство гордо продовжує традиції якості та інновацій.

На виробничих потужностях «РЕНОПЛАСТ» функціонує повний цикл виробництва, включаючи власні лінії з виробництва склопакетів, металопластикових вікон та дверей. Ми також спеціалізуємося на виробництві та встановленні алюмінієвих конструкцій, включаючи світлопрозорі огороджувальні конструкції, жалюзі, рулонні штори, а також пропонуємо послуги ламінації профілів, гнуття арок та відливів.

Наше підприємство використовує лише найсучасніші технології та якісні матеріали від перевірених закордонних виробників. Це дозволяє нам гарантувати високий рівень тепло- та звукоізоляції, а також вологостійкість наших виробів.

У «РЕНОПЛАСТ» функціонує власне конструкторське бюро, завдяки чому ми можемо забезпечити виконання як стандартних завдань, так і розробку унікальних рішень згідно індивідуальних побажань клієнтів. Наша команда професіоналів завжди готова втілити в життя найсміливіші ідеї, надаючи кожному проекту особливу увагу та дбайливість.