Ламінування профілю

Якщо ви хочете, щоб вікна ПВХ мали інший від білого колір і виглядали як дерев'яні, то можете замовити ламінацію пластикових вікон! Такі вікна візуально не відрізняються від дерев'яних, а коштують набагато дешевше! Пластикові вікна "під дерево" впишуться навіть в класичний інтер'єр і прикрасять фасад будь-якої будівлі!
 
Ламінування ПВХ і алюмінієвих профілів здійснюється на австрійському обладнанні компанії Fux, застосовуються клейові складові KLEIBERIT. Використовуються високоякісні ПВХ плівки Renolit, WinShield (HAOGENPLAST).

  1. Renolit - плівка, що складається з двох шарів: нижній шар з ПВХ містить фарбувальні пігменти, а прозорий верхній шар з поліметилметакрилату захищає фарбу і декор від вицвітання. Саме завдяки йому забезпечується поглинання до 95 відсотків ультрафіолетових променів. Додатковим підтвердженням відмінних характеристик плівки Renolit є гарантія до 10 років.
  2. Windshield - одношарова дихаюча мембрана для стін. Використовується для захисту теплоізоляції, утеплювача від вітру і води. Призначена для вертикальних конструкцій. Одна сторона покрита блискучим шаром, вона повинна бути спрямована в зовнішню сторону. Плівка укладається безпосередньо на термоізоляційний матеріал. 

Профілі можуть ламінувати плівками з двох сторін, а також двома різними декорами на одному профілі.
 
Слід підкреслити, що ламінування не тільки покращує зовнішній вигляд вікна, а й підвищує його експлуатаційні якості і термін служби, робить житло більш гармонійним і затишним.
 
Переваги ламінованих профілів ПВХ плівками:

  • широкий вибір кольорів і фактур плівки ПВХ;
  • висока стійкість до стирання;
  • стійкість до ультрафіолету (плівка не вигоряє на сонці, легко витримує перепади температури від - 50o до + 130o С);
  • гарантована довговічність і естетичність зовнішнього вигляду.

Залиште свою заявку на розрахунок вартості пластикових вікон в формі зворотного зв'язку, і наші менеджери максимально швидко зроблять всі необхідні розрахунки та виконають замовлення!