Гаражні ворота

Вже більше десяти років компанія «Вікна Волині» є представником виробників секційних воріт ТМ  Алютех та ТМ Kruzhik. За роки роботи, понад * об'єктів приватного та комерційного сектора були забезпечені надійним захистом у вигляді наших автоматичних воріт. 

Ми працюємо тільки з виробниками і постачальниками комплектуючих, які є лідерами у своїй галузі. Це дає нам можливість запропонувати Вам продукт високої якості в різних цінових сегментах.

Гаражні ворота Alutech

Секційні ворота «Алютех" - номер один. Більшість споживачів віддає перевагу цьому бренду не просто так. Продукція білоруського концерну увібрала в себе європейську якість і прийнятна за вартістю.

Компанія «Алютех» - найбільший в СНД виробник гаражних воріт і ролет. До складу концерну входять 5 заводів. Фірма має 25 представництв в Білорусі, Росії, Чехії та в Україні. Навіть в Європі «Алютех» становить конкуренцію лідерам ринку через високої якості і відмінних експлуатаційних характеристик продукції.

Відгуки споживачів говорять про те, що гаражні ворота від виробника Alutech - це ідеальне співвідношення ціни і якості. За деякими характеристиками конструкції перевершують продукцію лідерів європейського ринку.

  1. У той час як більшість виробників пропонують ворота лише в білому і коричневому виконанні, «Алютех» реалізує набагато більший спектр дизайнерських рішень. Доступні для замовлення конструкції синього, бежевого, сріблястого і пурпурово-червоного кольорів. В асортименті фарб присутні також «Зелений мох» і «Антрацит».
  2. Показники безпеки перебувають на вищому рівні. Ворота «Алютех» мають захист від защемлення пальців і оснащені пристроями, що блокують полотно при поломці пружини. В продукції компаній DoorHan і Ryterna це не реалізовано.
  3. Ворота розраховані на 25 000 циклів відкривання / закривання. При стандартному використанні (2 рази на день) ресурсу механізмів вистачить на 34 роки.
  4. Широкий вибір автоматики. «Алютех» співпрацює з постачальниками електроніки з Італії (Nice), Німеччини (Marantec) і Китаю (AN-Motors).

Як бачите, концерн Alutech став лідером українському ринку цілком заслужено.

Гаражні ворота Kruzhik

Компанія Kruzhik - один з найбільших європейських виробників і експортерів гаражних воріт. Kruzhik поставляє свою продукцію по Центральній Європі, в тому числі і в Луцьку. Компанія постійно розширює свої горизонти продажів. Головний напрямок діяльності компанії Kruzhik - це виробництво та встановлення в'їзних воріт, як гаражного, так і промислового типу, а також розробка додаткових механізмів, які допомагають автоматизувати роботу воріт і дверей різних типів. До переліку робіт включаються послуги з виробництва воріт під замовлення, а також їх доставка і монтаж в стислі терміни.

Серед довгого списку переваг виробника слід виділити наступне.

  1. Компанія Kruzhik відрізняється гарантовано високою якістю збірки в'їзних воріт, ціна на які є доступною і вигідною для покупця.
  2. Робота виробника орієнтована на високий рівень продажів, завдяки чому і тримаються співвідношення європейської якості і демократичної ціни.
  3. Kruzhik - це одна з найбільших виробників автоматизованих воріт і систем, які почали активно поширюватися в Європі. Це вказує на глобальний досвід і широкий асортимент.
  4. При замовленні послуг і товарів компанії Kruzhik, ціна на них включає ще й список пунктів сервісного обслуговування, яким ви можете користуватися протягом усього терміну дії гарантії.

Купити гаражні ворота у Луцьку. Гарантія 100% якості

Гаражні ворота кожного з виробників мають свої переваги і недоліки. Вибрати найбільш підходящу модель за ціною, технічним характеристикам та умовам експлуатації вам допоможуть досвідчені фахівці компанії «Вікна Волині».

Пам'ятайте, що яку б техніку ви не придбали, термін її експлуатації безпосередньо залежатиме від правильності монтажу. Самостійна установка гаражних воріт - не вихід. Багато власників, які вирішили виконати роботу своїми руками, пошкодували про це. За статистикою, більшість поломок відбувається через допущені «умільцями» помилок.

Зверніться в надійну компанію в Луцьку, що є офіційним дилером. Професійні монтажники зроблять все швидко і якісно з дотриманням вимог інструкції. Ви отримаєте гарантію на виконані роботи.