Cкляні перегородки

Усім знайомі довгі і темні коридори із великою кількістю кабінетів у радянських адміністративних будівлях. Із розвитком архітектури стиль будівництва офісних приміщень змінився. Для прикладу, з’явились такі стилі як американський та європейський, основою яких є відсутність безлічі закритих кабінетів. Навпаки, присутні стіни, колони та різноманітні перегородки, що забезпечує не лише хороше освітлення, а й комфорт працівникам. «Вікна Волині» готові запропонувати Вам великий вибір різноманітних перегородок таких видів:

Офісні перегородки

Науковцями уже доведений той факт, що встановлюючи перегородки у офісах, працівники комфортніше відчувають себе на робочому місці, оскільки мають частину особистого простору. Офісні перегородки при цьому вироблені із легких та зручних матеріалів – металопластику або алюмінію. Тому є зручними для встановлення та будь-якого переміщення. До вибору клієнта пропонується також велика кількість комбінацій скляних і глухих секцій, тонованого та матового скла та жалюзі будь-яких видів. Також великий спектр архітектурних рішень для надання приміщенню потрібних геометричних форм.

Офісні Перегородки

Система легких перегородок

Система легких перегородок дозволяє вдало і просто облаштувати різноманітні душові, переодягальні та сантехнічні приміщення у навчальних та розважальних центрах.

Конструкція таких перегородок включає в себе алюмінієвий каркас із можливістю встановлення заповнення товщиною 16 мм. Система включає виготовлення 5 профілів для вироблення модулів кабін із повністю розгорненими дверима та без них.

Така конструкція дозволяє економити простір, а також вибрати будь-який сучасний дизайн.

Система легких перегородок

Система цілісно-скляних перегородок 

Система представляє собою сукупність заживних профілів для кріплення загартованого скла цільноскляних перегородок. Такий тип перегородок дозволяє формувати вигляд єдиного робочого простору, а також візуально збільшувати приміщення. Завдяки співпраці із будівельниками та розробниками компанія зуміла суттєво удосконалити власні розробки та зайняти лідерські позиції серед аналогів на ринку.

Система цілісно-скляних перегородок

Система інтер’єрних перегородок

Дана система призначена для організації робочого простору у торгових залах, виставкових центрах, офісах та інтер’єрах будь-яких приміщень. Процес встановлення таких перегородок є напрочуд простим, оскільки складається лише із нарізання профілів потрібного розміру під «зручним» кутом 90 градусів. Це суттєво спрощує процес монтажу.

Система інтер’єрних перегородок

Перегородки пасуватимуть Вашому інтер’єру та допоможуть створити надзвичайно затишну атмосферу.